Najlepsze hotele w Lublinie według użytkowników Google

Najlepsze hotele w Lublinie

Hotel to często najważniejszy punkt planowania wyjazdu. Zapewnia nam nie tylko komfortowy nocleg w czasie podróży. Jego lokalizacja, cena i jakość bezpośrednio znajdują odzwierciedlenie w naszych odczuciach. Miejsce pobytu jest zdolne do wywarcia wpływu na ogólne wrażenia z odwiedzanego miasta. Większość z nas przy wyborze produktu czy usługi korzysta z opinii innych. Dlatego przedstawiamy najlepsze hotele w Lublinie. W naszym zestawieniu wykorzystaliśmy opinie użytkowników dodane w mapach Google. Pozwoliły nam one uszeregować w kolejności lubelskie hotele, które ludzie oceniają najlepiej.

 

Najlepsze Hotele w Lublinie – ranking według użytkowników Google

 

10. Dom na Podwalu 4,7 ⭐ (621 opinii)

Cechuje doskonała lokalizacja (w samym centrum Lublina). To miejsce o unikatowym charakterze. Usytuowane w zabytkowym XVII — wiecznym kompleksie zabudowań. W skład wspomnianego kompleksu wchodzi perła lubelskiego renesansu, czyli Kościół pod wezwaniem św. Wojciecha. Mimo wysokiej jakości ceny są tu atrakcyjne. 

9. Hotel Wieniawski Lublin 4,7⭐ (838 opinii)

Trzygwiazdkowy obiekt usytuowany w zacisznej części lubelskiego śródmieścia. Hotel szczególnie dba o psychiczny i fizyczny komfort gości. Wyróżnia się połączeniem współczesnego designu z tradycyjnością i funkcjonalnością. Doskonale daje się tu odczuć troskliwość obsługi hotelowej, indywidualne podejście do każdego gościa oraz kameralną atmosferę. 

8. Hotel Nowy Świat 4,8 ⭐ (5 opinii)

Oferuje komfortowe noclegi w pobliżu samego centrum miasta Lublin. Co więcej, na miejscu dostępna jest również najwyższej jakości restauracja. Poza tym obiekt oferuje: bezpłatne śniadanie, bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny parking i klimatyzację. 

7. Royal Route Residences 4,8 ⭐ (6 opinii)

Obiekt usytuowany w ścisłym centrum Lublina. Oferta hotelu obejmuje wygodną sypialnię z podwójnym łóżkiem, przytulny pokój wypoczynkowy, łazienkę i wyposażoną w pełni kuchnie. Dodatkową wygodę i komfort zapewniają inne sprzęty AGD, które sprawią, że poczujesz się jak w domu.

6. KK Apartments 4,8 ⭐ (51 opinii)

Apartamenty tego hotelu znajdują się w ponad stuletniej kamienicy, wpisanej do rejestru zabytków. Miejsce to jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Dbając o komfort i dyskrecje swoich klientów możliwe jest bezkontaktowe zameldowanie, które z pewnością spodoba się wielu zainteresowanym.

5. Apartamenty Browar Perła 4.8 ⭐ (169 opinii)

Hotel znajduje się niedaleko Starego miasta. Do dyspozycji gości są apartamenty o powierzchni od 25 m2 do nawet 62 m2. Goście mogą liczyć na bezpłatny parking, internet oraz powitalny zestaw browaru. Dodatkowo goście mogą liczyć na dodatkowe atrakcje związane z wydarzeniami mającymi często miejsce na dziedzińcu Browaru Perła.

4. Hotel Lublin 4,8 ⭐ (245 opinii)

Hotel, którego odległość od Placu Litewskiego wynosi 50 m, deptaka na Krakowskim Przedmieściu 150 m a Starego Miasta 300 m. Dogodna lokalizacja sprawia, że jest to dobry wybór dla osób, które chcą mieć różne atrakcje turystyczne tuż pod oknem.  

3. Lubhotel 4,8⭐ (680 opinii)

Lubhotel zapewnia gościom wszelkiego rodzaju komfort podczas ich pobytu. Klimatyzowane pokoje, bezpłatny parking, pyszne śniadania i dobra lokalizacja to tylko część z nich. W hotelu znajdziemy 56 pokoi gotowych na przyjęcie gości.

2. Apartamenty Arte Lublin | Luxury Suites & Apartments 4,9 ⭐ (23 opinie)

Butikowy charakter apartamentów pozwalający na ciszę i spokój. Na miejscu dostępne darmowe WiFi a  każdy pokój posiada patio, telewizor, pralkę, kuchnie, sofę, łazienkę wraz ze szlafrokami. Na miejscu znajdziemy również inne ułatwiające pobyt sprzęty jak mikrofala, lodówka, płyta kuchenna czy czajnik.

1.Apartamenty Na Doby Lublin | WildCat, Foxy Cat, BobCat 4,9 ⭐ (35 opinii)

To 4 nowoczesne apartamenty usytuowane między zabytkowym Seminarium Duchownym a historycznym budynkiem Starej Słodowni. Kompleks hotelu składa się z 5 niewysokich apartamentowców z zabudową tarasową. 

 

Wiecie już, jakie są najlepsze hotele w Lublinie według użytkowników Google. Zapraszamy do naszego miasta na zwiedzanie. Rezerwujcie i cieszcie się pięknem Lublina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *