Najlepsze Siłownie w Lublinie Według Opinii Google

Najlepsze siłownie w Lublinie

Gdy planujemy zrzucić nadmiarowe kilogramy lub po prostu chcemy zadbać o naszą kondycję i sylwetkę, stajemy przed wyborem, w jaki sposób chcemy tego dokonać. Niektórzy stawiają jedynie na dietę, a inni wybierają bieganie lub basen. Często wybór pada na siłownie, na której to mamy do dyspozycji wiele profesjonalnych maszyn. W naszym zestawieniu wzięliśmy pod uwagę najlepsze siłownie w Lublinie według opinii Google zamieszczonych przez użytkowników.

Dodatkowo w naszym zestawieniu nie braliśmy pod uwagę branży fitness, siłowni zewnętrznych, oraz miejsc, gdzie w głównej mierze ludzie przychodzą na trening EMS. Odrzuciliśmy również takie miejsca, gdzie siłownia nie stanowi głównego przedmiotu działalności np. kluby walki gdzie siłownia jest tylko uzupełnieniem lub dodatkiem.

Najlepsze Siłownie w Lublinie Według Opinii Google – ranking

1. Endorfina Platinium Lublin | Siłownia i Fitness Klub 4.9 (194 opinie)

Adres: Diamentowa 29, 20-471 Lublin

Klub oferuje zajęcia fitness, siłownie oraz dostęp do wody, oraz izotoników w cenie karnetu. Na miejscu możesz uzgodnić treningi personalne z jednym z dostępnych trenerów. Starannie dobrany sprzęt i zakres ciężarów pozwolą ci zadbać o siebie jak nigdy dotąd. Po więcej informacji zapraszamy na stronę siłowni, gdzie również możecie zamówić swój karnet.

 

2. Cube Fitness (Sławin) 4.9 (101 opinie)

Adres: Sławinkowska 47, 20-810 Lublin

Jeden z klubów znanej sieci zlokalizowanych w lublinie. Kupując karnet, masz dostęp do siłowni z profesjonalnym sprzętem, a w cenie karnetu masz również dostęp do zajęć fitness. Karnet kupujesz bez dodatkowych zobowiązań oraz sam decydujesz kiedy robisz przerwę od ćwiczeń. Nie ponosisz dodatkowych opłat oraz ćwiczysz, ile chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz. Po więcej informacji warto udać się na stronę.

 

3. #GYM Lublin 4.8 (251 opinie)

Adres: Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Jak można zauważyć na stronie lokalu korzyści, jakie płyną ze skorzystania z usług tego miejsca to między innymi, duży parking, zajęcia grupowe, limit uczestników klubu. Różne ceny karnetów pozwolą ci na wybranie oferty idealnej dla ciebie. Dodatkowo poza profesjonalnym sprzętem i zadbanej siłowni możesz spróbować swoich sił w strefie sztuk walk lub udać się do SPA, lub Jacuzzi po udanym treningu.

 

4. 7FIT 4.8 (190 opinie)

Adres: Jana Pawła II 17, 20-535 Lublin

W 7FIT warte uwagi jest przede wszystkim 1500 m2 świetnie wyposażonej siłowni. Dodatkowo swój trening możesz przeprowadzić na dedykowanych do tego strefach. Na miejscu możesz skorzystać z ofert trenerów personalnych. Jeżeli szukasz innych aktywności, masz możliwość skorzystać z jednej z 3 sal fitness lub udać się na imprezy klubu członkowskiego. Aby dowiedzieć się więcej, warto sprawdzić stronę.

 

5. OR BE FIT 4.8 (90 opinie)

Adres: Jana Sawy 6, 20-400 Lublin

Lokal oferuje siłownię, fitness, jumping frog, kardio oraz porady trenerskie. Znajdziesz tutaj mnóstwo sprzętu wraz z różnymi obciążeniami, które pozwolą na odpowiednie wykonywanie ćwiczeń. Czytając opinie użytkowników, można zauważyć liczne pochwały i wyrazu uznania dla personelu oraz całego zespołu. Zajrzyj na stronę siłowni i dowiedz się więcej.

 

6. Siłownia OLIMPIA FITNESS CLUB 4.8 (32 opinie)

Adres: Pogodna 28A, 20-337 Lublin

Siłownia zapewnia sprzęt do ćwiczeń wraz z doskonale wyszkoloną kadrą. To połączenie sprawi, że swoje ćwiczenia będziesz wykonywał efektywniej oraz szybciej osiągniesz upragniony cel. Na stronie siłowni znajdziecie informacje na temat cennika, karnetów oraz oferty.

 

7. JUST GYM 4.7 (347 opinie)

Adres: Mełgiewska 2a, 20-001 Lublin

Siłownia mogąca pochwalić się blisko 1900m2 powierzchni użytkowej. Klub otwarty jest 24h na dobę więc nawet najbardziej zapracowani będą mogli zaplanować swój harmonogram z większą łatwością. Posiadając karnet macie dostęp do bezpłatnego parkingu, nielimitowanej ilości wejść oraz darmowego Wi-Fi na miejscu. Po więcej informacji można sprawdzić stronę siłowni.

 

8. City Fit 4.6 (713 opinie)

Adres: Aleja Spółdzielczości Pracy 26, 20-147 Lublin

Siłownia otwarta dosłownie cały rok bez przerw. Dostępne miejsca parkingowe oraz komunikacja miejska niedaleko klubu. Karnet można kupić zarówno na stronie internetowej jak i stacjonarnie na miejscu. Na miejscu do dyspozycji otrzymujesz serwisowany na bieżąco oraz wysokiej jakości sprzęt. Dodatkowo klub szczyci się budowaną przez wiele lat przyjazną atmosferą, w której każdy się odnajdzie. 

 

9. Cube Squash & Fitness (Czechów) 4.6 (477 opinie)

Adres: Józefa Mackiewicza 7, 20-865 Lublin

Kolejny lokal wywodzący się z sieci siłowni CUBE. Tym razem znajdująca się na Czechowie siłownie oferuje zakup karnetu, w którego cenie możesz skorzystać z profesjonalnej siłowni, ale i również z grupowych zajęć. Możesz tu również pograć w Squasha i wziąć udział w organizowanych tu turniejach. Do dyspozycji macie także szatnie oraz saune. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

 

10. Siłownia Samson 4.6 ⭐ (106 opinie)

Adres: Lipowa 17, 20-400 Lublin

Siłownia chwalona w sekcji opinii głównie ze względu na unikatowy klimat. Tak jak na większości siłowni możecie tu skorzystać z usług trenera personalnego. Na terenie lokalu można skorzystać również z sauny oraz solarium. Szeroka oferta karnetów zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet sprawia, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Cennik oraz inne informacje dostępne na stronie.

 

Wiesz już, jakie są najlepsze siłownie w Lublinie według opinii Google. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć ćwiczenia. Do zobaczenia na treningu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *