Cyber Monday 2022 w Lublinie. Najciekawsze rabaty

Cyber Monday 2022 w Lublinie


Cyber Monday to jedno z najważniejszych świąt zakupowych w Polsce, mające miejsce w poniedziałek po Black Friday. Warto dodać, że największe promocje podczas Cyber Monday odnajdziemy w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Wiele ze sklepów udostępnia swoje promocje nie tylko w Cyberponiedziałek, ale często trwają jeszcze przez kilka kolejnych dni. Jest to idealny czas na zrobienie zakupów w okazyjnych cenach i obniżkach cen. W tym roku Cyber Monday wypada 28 listopada w pierwszy poniedziałek po czarnym piątku. W ramach Cyber Monday 2022 w Lublinie możemy nabyć sprzęt AGD i RTV, elektronikę, odzież czy też nawet perfumy.

Cyber Monday –  Krótka Historia

Cyber Monday pochodzi z USA, a w naszym kraju trwa od 2016 roku. W Stanach Zjednoczonych to święto zakupów występuje zawsze po Święcie Dziękczynienia, które jest najważniejszym dniem w roku dla każdego Amerykanina. Uznaje się, że 2005 rok jest istotny dla tego święta, gdyż to właśnie w tym roku użyto go po raz pierwszy.

Black Friday, a Cyber Monday


Black Friday w Stanach Zjednoczonych uznawany jest za początek okresu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Określenie Black Friday przywędrowało z Filadelfii. W 2022 roku czarny piątek wypada 25 listopada. Niestety wiele okazji Black Friday nie przekracza 50% rabatu. Mimo wszystko wielu klientów wyczekuje Black Friday, gdyż jest to świetna okazja do nabycia długo wyczekiwanych produktów w atrakcyjnych cenach. Cechą wspólną Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku jest możliwość nabywania produktów nie tylko w sklepach internetowych, ale także w stacjonarnych. Ważnym faktem jest, że w Polsce tradycja Black Friday ma miejsce od 2011 roku, a Cyber Monday od 2016 roku.


Cyber Monday – Ciekawostki

 • Odzież jest najczęściej wybieraną pozycją podczas Cyberponiedziałeku, a w Czarny Piątek konsumenci znacznie chętniej sięgają po elektronikę.
 • 76% Polaków, którzy uczestniczą w promocjach Cyber Monday oraz Black Week, pozytywnie oceniają rabaty.
 • Dla wielu kupujących dobór produktów w ramach promocji (np. sprzęt AGD), jest nieatrakcyjny.
 • Z powodu zacierania granic czasowych Black Friday, jednocześnie Cyber Monday przez ostatnie kilka lat tracił na swoim znaczeniu.

Najciekawsze kody rabatowe w Lublinie podczas Cyber Monday 2022 r. (rabaty oraz lista sklepów w czasie promocji)

 1. -40% rabat na książki w Warsztatach Kultury
 2. Nawet 50% zniżki na perfumy i kosmetyki w Perfumerii DOUGLAS Lublin – Plaza
 3. Rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w aplikacji Empik – Vivo, Plaza, Olimp, Felicity
 4. Atrakcyjne ceny na elektronikę na stronie głównej oraz aplikacji grupy x-kom – Felicity
 5. Okazje na urządzenia AGD i RTV w sklepach Media Expert – Vivo, ul. Mełgiewska 2B, Olimp
 6. Zniżki na urządzenia AGD w Lidl – Wybrane sklepy stacjonarne
 7. -30% na wybrane produkty (odzież) przy zakupach powyżej 100 PLN w Reserved – Orkana, Olimp, Plaza, Vivo
 8. -50% rabat na obuwie w Ryłko – Felicity, Plaza
 9. -25% rabat na perfumy i kosmetyki przy zakupach za minimum 99 zł w Sephora – Olimp, Plaza
 10. Okazje na urządzenia AGD i RTV w sklepach Media Markt – Felicity, ul. Tomasza Zana 31

Jesteś studentem? Jeśli zainteresował Cię Cyber Monday, koniecznie sprawdź gdzie skorzystać ze zniżki studenckiej w Lublinie.