Gdzie wybrać się na sylwestra 2022 w Lublinie?

Sylwester 2022 w Lublinie

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2022 a wraz z nim impreza sylwestrowa. Niektórzy wolą spędzić ten czas w kameralnym gronie, a inni preferują różnego rodzaju bale sylwestrowe. Z myślą o tych, którzy chcieliby spędzić sylwestrową noc w większym gronie, przygotowaliśmy zestawienie ofert sylwestrowych proponowanych przez lokale na terenie Lublina. Gdzie zatem wybrać się sylwestra 2022 w Lublinie?

Sylwestra miejskiego nie będzie. Sylwester Lublin 2022

Miejska impreza sylwestrowa po raz trzeci nie odbędzie się w Lublinie. Jak poinformował na swoim Facebooku prezydent Lublina Krzysztof Żuk, sylwestrowej nocy przebojów nie będzie głównie z powodu rosnących wydatków na energię elektryczną oraz spadających dochodów. Organizacja miejskiego sylwestra jest przedsięwzięciem pochłaniającym duże koszty – mowa tu o nawet kilkuset tysiącach złotych. Mieszkańcy Lublina muszą więc przygotować się na przywitanie nowego roku w swoim własnym zakresie.

Sylwester w domu czy w lokalu?

Skoro z miejskiego sylwestra zrezygnowały władze miasta, warto się zastanowić jak spędzić sylwestra. Do wyboru są dwie opcje: nowy rok można powitać w zaciszu domowym wraz ze swoimi najbliższymi czy przyjaciółmi lub można zdecydować się na sylwestrowy bal. Wybór zależy zatem do was, a jeżeli już zdecydowaliście się, że chcecie spędzić tegoroczną noc sylwestrową w lokalu, koniecznie sprawdźcie przygotowane przez nas zestawienie ofert imprez sylwestrowych. Pozwoli wam ono zdecydować gdzie wybrać się na sylwestra 2022 w Lublinie.

Sylwester Lublin 2022. Gdzie przywitać nowy rok?

Na organizację sylwestrowej zabawy zdecydowało się kilkanaście lokali na terenie Lublina. Tę wyjątkową noc, podczas której lublinianie przywitają nowy rok, urozmaicać będą różne zespoły muzyczne gwarantujące niezapomniane doznania. Gdzie zatem możemy liczyć na zorganizowaną zabawę sylwestrową? Sprawdźcie przygotowaną przez nas listę lokali!

  1. Restauracja Impressa 250zł/os.
  2. Dom Weselny Skowronek 280zł/os.
  3. Dworek Mieszczański 300zł/os.
  4. Dworek Szlachecki 300zł/os.
  5. Dom Weselny Artemida 300zł/os.
  6. Hotel Lwów 345zł/os.
  7. Restauracja Portofino 350zł/os.
  8. Hotel Pałac Akropol 350zł/os.
  9. Lawendowy Dworek 350zł/os.
  10. Hotel Victoria 375zł/os.

Jesteśmy przekonani, że z powyższej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Życzymy szampańskiej zabawy sylwestrowej!

Organizujesz wesele, sylwestra czy inną imprezę okolicznościową? Nie wiesz, na jaką sale się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz artykuł o salach weselnych w Lublinie i okolicach.