Gdzie kupić opryskiwacz do ogrodu? Jaki opryskiwacz wybrać?

Opryskiwacz do ogrodu

Okres wiosny i lata to miesiące rozkwitu otaczającej nas roślinności. Jest to intensywny czas rozwoju naszych drzew oraz krzewów owocowych. Warto pamiętać, jednak że w trosce o nasze przyszłe plony, powinniśmy poczynić odpowiednie kroki, aby zabezpieczyć nasze rośliny przed szkodnikami. Skutecznym zabiegiem są przede wszystkim opryski ochronne. Zastanawiasz, jaki opryskiwacz do ogrodu kupić? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.  

 

Jaki opryskiwacz do ogrodu wybrać?

Wybór odpowiedniego opryskiwacza do ogrodu zależy przede wszystkim od tego, do jakich celów będzie stosowany. Istotną kwestią jest również budżet, jaki chcemy przeznaczyć na jego zakup. Do niewielkich ogrodów najlepszym wyborem będzie jeden z poniższych opryskiwaczy.

 

  • Opryskiwacz ciśnieniowy – jest to podstawowy sprzęt do wykonywania oprysków dla właścicieli niewielkich sadów i ogrodów. Opryskiwacze te najczęściej mają pojemność zakresu od 2 do 5 litrów. Idealnie nadają się do oprysku drzew i krzewów owocowych oraz ogrodu warzywnego. Ten typ opryskiwacza, ze względu na swoje rozmiary, nadaje się również do wykonywania oprysków przy trawnikach lub na balkonach. 

 

  • Opryskiwacz plecakowy – dobre rozwiązanie dla osób posiadających większy obszar, na którym chcieliby wykonać oprysk. Wyróżnia go pojemność od 10 do nawet 20 litrów. Zapewnia wygodę użytkowania oraz umożliwia wykonanie oprysku wielu roślin bez potrzeby ciągłego uzupełniania zbiornika. Możliwość poruszania się z opryskiwaczem na plecach zapewnia dużą wygodę pracy dzięki miękkim i komfortowym ramiączkom. 

 

Gdzie kupić opryskiwacz do ogrodu?

Ważną kwestią podczas zakupu opryskiwacza do ogrodu jest znalezienie odpowiedniego sklepu. Warto wybrać taki, w którym nie tylko nabędziemy opryskiwacz, ale również mamy możliwość dokupienia odpowiednich akcesoriów do naszego sprzętu tj. uszczelki czy przedłużki teleskopowe. Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie opryskiwacza, zajrzyj na ofertę – wimarsklep.pl- internetowy sklep rolników, sadowników i szkółkarzy. Na stronie sklepu znajdziesz opryskiwacze, które z pewnością będą pasowały do Twoich potrzeb. Należy również pamiętać o innych formach ochrony naszych upraw, zarówno przed szkodnikami jak i również niesprzyjającą pogodą. Posłużyć mogą do tego między innymi agrotekstylia chroniące przed nadmiernym słońcem lub ulewnymi deszczami. Wiele innych narzędzi i akcesoriów ogrodowych  znajdziesz w powyższym linku, przeglądając całą ofertę sklepu.

 

Szukasz sklepu stacjonarnego? Sprawdź na – sklepy ogrodnicze w Lublinie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *