Kina plenerowe w Lublinie. Co i gdzie można obejrzeć?

KINA PLENEROWE W LUBLINIE

Kina plenerowe są świetnym pomysłem na letnie wieczory, dzięki którym można nacieszyć się i z dobrego seansu, jak i z pięknej, wakacyjnej pogody. Zróbcie swoim bliskim niespodziankę i zabierzcie ich na pokaz pod chmurką! W tym artykule wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje z Lublina!

Kino letnie w VIVO

Pierwszą propozycją będzie kino usytuowane na dachu galerii handlowej VIVO na Alei Unii Lubelskiej. W każdy czwartek o godzinie 21 odbywają się tam darmowe, wakacyjne seanse. O wyborze filmów decydują widzowie, poprzez głosy oddawane w specjalnej ankiecie.

Kino Perła

Kino plenerowe Perła organizuje seanse od środy do niedzieli o godzinie 21, po zachodzie słońca. Pokazy odbywają się aż do końca sierpnia na terenie Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej w Lublinie i na wszystkie wstęp jest wolny. Każdy miłośnik kina znajdzie coś dla siebie, ponieważ prezentowane są tam filmy o tematyce komediowej, w repertuarze można także spotkać polską, kultową twórczość, jak i oscarowe realizacje.

Kino w Bramie

To już siódmy sezon, gdy Kino w Bramie na ulicy Królewskiej 3 organizuje pokazy filmowe. Jak przy poprzednich propozycjach, wstęp również jest bezpłatny, a seanse odbywają się do końca sierpnia w środy oraz w czwartki. W repertuarze znajdziemy filmy takie jak „1917”, „Tajemniczy Ogród”, „Pan Tadeusz”, czy „Skłodowska”.

Warsztaty Kultury – Miasto Movie

Warsztaty Kultury oferują plenerowe pokazy na patio w kamienicy przy ulicy Grodzkiej 7. Lipiec i sierpień nadal będzie należeć do kina kobiecego, ponieważ plany na wiosnę pokrzyżowały się za sprawą pandemii, dlatego i tematyka filmów została przeniesiona na wakacje. W repertuarze pojawiają się tytuły takie jak „Sicario”, „Nadal kryję się z paleniem”, czy „Thelma i Louise”. W tym przypadku, aby móc obejrzeć seans, ważne jest wcześniejsze zapisanie się za pomocą formularza.

Pusta sala kinowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *