Medycyna estetyczna w Lublinie – gdzie warto się udać?

medycyna estetyczna lublin

Zmiana wyglądu naszego ciała daje olbrzymie możliwości, by poprawić niedoskonałości a co za tym idzie własne samopoczucie. Nowoczesne techniki, metody oraz preparaty pozwalają w skuteczny sposób zmienić to co nam nie odpowiada. Rozwój tej dziedziny sprawia, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dają wyjątkowo naturalne efekty oraz charakteryzują się niewielką inwazyjnością. Poznaj, czym jest medycyna estetyczna i dlaczego warto skorzystać z oferty medycyny estetycznej w Klinice Idealmed.

Czym jest medycyna estetyczna?

Nowoczesna medycyna estetyczna to dziedzina, pozwala nie tylko zatrzymać oznaki starzenia się skóry, ale również poprawić aktualny wygląd niemal każdego elementu ciała. Można powiedzieć, że jej zakres znajduje się pomiędzy chirurgią estetyczną a zabiegami kosmetologicznymi. Medycyna estetyczna obejmuje zarówno redukcję niedoskonałości skóry twarzy jak i nieinwazyjne modelowanie twarzy i ciała. Zgodnie z prawem zabiegi tego typu może wykonywać jedynie lekarz medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna w Idealmed – 12 lat doświadczenia

Jednym z miejsc na mapie Lublina, w którym możesz skorzystać z wysokiej jakości zabiegów medycyny estetycznej jest klinika Idealmed. Jest to miejsce, które oferuje zabiegi medycyny już od ponad 12 lat, dbając o jak najwyższe standardy oraz dobro pacjentów. Lekarze specjaliści medycyny estetycznej w Idealmed to wykwalifikowana i doświadczona kadra, która staje na wysokości zadania, aby kompleksowo zadbać o każdego pacjenta.

Rodzaje zabiegów medycyny estetycznej

Wśród zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w klinice Idealmed warto wyróżnić przede wszystkim:

  • zabiegi kwasem hialuronowym – zmniejszenie oznak starzenia, poprawa nawilżenia i jędrności oraz wygładzenie zmarszczek.
  • mezoterapia – nawilżenie oraz poprawa elastyczności skóry, efekt rozświetlenia skóry.
  • laser frakcyjny – usuwanie blizn, redukcja przebarwień, poprawa elastyczności skóry.
  • HIFU – nieinwazyjny lifting skóry twarzy i całego ciała za pomocą fali ultradźwięków.
  • osocze bogatopłytkowe – pobudzenie regeneracji tkanek, pobudzenie tworzenia kolagenu, wsparcie procesu angiogenezy i aktywacja mezenchymalnych komórek macierzystych.

Medycyna estetyczna Lublin

Szukasz miejsca, w którym wykonuje się nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej? Koniecznie sprawdź ofertę kliniki Idealmed, której gabinety zajmują się przy ulicy Chodźki 13. Oprócz doskonałej medycyny estetycznej możesz tam również umówić się na leczenie stomatologiczne, zabiegi kosmetologiczne oraz konsultacje dermatologiczne.

*Artykuł sponsorowany