Najlepsi fizjoterapeuci w Lublinie według opinii Google. Do kogo warto się wybrać?

Najlepsi fizjoterapeuci w Lublinie według opinii Google.

Fizjoterapia to nauka o sposobach leczenia środkami naturalnymi, które skupiają się na formach energii fizycznej występujących w środowisku człowieka. Zajmuje się leczeniem nieprawidłowości układów: oddechowego, mięśniowego, sercowo-naczyniowego oraz mięśniowo-szkieletowego. Pacjenci, którzy udają się do fizjoterapeutów na zabiegi rehabilitacyjne, najczęściej szukają pomocy dotyczącej uszkodzenia i zwyrodnienia stawów, złamań, schorzeń przewlekłych lub osteoporozy. Fizjoterapia ma ścisły związek z bioetyką, a zwłaszcza z aksjologią.

Współcześnie pacjenci coraz częściej udają się ze swoimi problemami zdrowotnymi bezpośrednio do fizjoterapeutów, którzy pracują indywidualnie. Warto przypomnieć, że od 2015 roku “fizjoterapeuta” to zawód medyczny, dlatego fizjoterapeuci mogą w sposób samodzielny prowadzić leczenie z zakresu fizjoterapii. Koszt wizyty u fizjoterapeuty waha się w granicy 100 zł, a na wizytę powinno się odpowiednio przygotować. Chodzi tu głównie o ubranie wygodnego i luźnego stroju, gdyż podczas wizyt wysoko prawdopodobne może być wykonywanie ćwiczeń. Udając się na wizytę do fizjoterapeuty, warto przynieść wykonane wyniki badań lub zdjęcia rentgenowskie, aby specjalista znacznie sprawniej i skuteczniej pomógł osobie chorej.

Najlepsi fizjoterapeuci w Lublinie według opinii Google – Ranking

Nie wiesz, do jakiego fizjoterapeuty w Lublinie się wybrać? Masz bóle kręgosłupa i szukasz renomowanego gabinetu rehabilitacji w Lublinie? Poniżej prezentujemy ranking najlepszych fizjoterapeutów w Lublinie według opinii Google.

1. Asterion – Klinika Osteopatii i Fizjoterapii Lublin, (300 opinii) – 5 gwiazdek

Adres: Baltazara Paśnikowskiego 11A, 20-707 Lublin

Firmą z najlepszymi opiniami pacjentów według opinii Google należy przyznać klinice fizjoterapii Asterion. Dobrze oceniani fizjoterapeuci w Lublinie z Asterion zajmują się leczeniem bólów głowy, bólu kręgosłupa, kontuzji pourazowych oraz fizjoterapią sportową. Nowością, jaką mogą się szczycić to osteopatia urologiczna oraz ginekologiczna, skuteczna w leczeniu endometriozy. Klinika Osteopatii i Fizjoterapii Asterion posiada także wykwalifikowaną kadrę terapeutów dziecięcych. Dużym plusem dla pacjentów jest możliwość skorzystania z fizjoterapii stomatologicznej i ortodontycznej. Bogata oferta leczenia oraz wiele pozytywnych opinii pacjentów pozostawia tę palcówkę na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych fizjoterapeutów w Lublinie.

2. FizjoAccess REHABILITACJA, (220 opinii) – 4,9 gwiazdki

Adres: Wojciechowska 7 e, 20-704 Lublin

Gabinet rehabilitacji Fizjo-Access znajduje się na obszarze miejscowości Lublin, oferuje skuteczną terapię manualną oraz rehabilitację sportową. Na stronie gabinetu rehabilitacji dowiedzieć się można, że niezależne od wykorzystywanych metod w trakcie terapii w gabinecie, gwarantuje się stałą cenę. Przed samą terapią przeprowadzony zostanie wywiad w połączeniu z oceną palpacyjną i funkcjonalną w celu postawienia wstępnej diagnozy i wykluczeniu przeciwwskazań. Zapewniany brak szablonowości i rutyny w działaniu, współpraca z zaufanymi lekarzami oraz dogłębna diagnostyka umożliwi szybki powrót do zdrowia.

3. Revita – Arkadiusz Sałbut, (158 opinii) – 4,9 gwiazdki

Adres: Bartosza Głowackiego 35, 20-060 Lublin

Pacjenci bardzo polecają i wybierają usługi fizjoterapii Revita. Firma dysponuje najnowszym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą 50 pracowników i oferuje usługi takie jak: kinezyterapia, terapia manualna, fizykoterapia, fizjoterapia, krioterapia, masaż leczniczy czy leczenie nietrzymania moczu. Jeżeli nie jesteś w stanie przybyć na miejsce, świadczone są także usługi w domu pacjenta (rehabilitacja domowa).

4. Fizjo-Sport – Piotr Luterek, (60 opinii) – 4,7 gwiazdki

Adres: Zygmunta Krasińskiego 2/14, 20-709 Lublin

Gabinet fizjoterapii świadczy pełną i profesjonalną diagnostyką podczas pierwszej wizyty z pacjentem, która umożliwia podjęcie indywidualnego programu rehabilitacji. Co więcej, do usług zaliczyć można fizjoterapię sportową, z możliwością prowadzenia terapii w obecności rodzica.

5. Manual-Med Lublin – Mateusz Daktera, (23 opinii) – 4,7 gwiazdki

Adres: al. Warszawska 54, 20-803 Lublin

Manual-Med Lublin to młody i dynamiczny zespół specjalistów, dla którego fizjoterapia jest przyjemnością i pasją. Według opinii, fizjoterapeuci w Lublinie z Manual-Med Lublin posiadają dużą wiedzą, dbają o dobrą relację z pacjentem i szybko rozwiązują jego problemy zdrowotne. Gabinet świadczy szeroki zakres usług: fizykoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, terapia manualna, oraz masaż mechaniczny czy antycellulitowy.

Nie wiesz, do jakiego fizjoterapeuty w Lublinie się wybrać? Masz bóle kręgosłupa i szukasz renomowanego gabinetu rehabilitacji w Lublinie? Polecamy gabinet fizjoterapii FizjoMore.pl.


Jesteś po wizycie u fizjoterapeuty w Lublinie? Brakuje Ci energii po ćwiczeniach? Sprawdź kawiarnie w Lublinie, które warto znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *