Stacjonarny sklep Unitrailer z przyczepami i akcesoriami w Lublinie!

Stacjonarny sklep Unitrailer

Przyczepy samochodowe mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie. Oczywiście, zawsze można je wypożyczyć, jednak zakup może okazać się dobrą inwestycją, która po paru latach intensywnego używania zwróci się bez najmniejszego problemu. Jedne z najlepszych przyczep na rynku znajdziesz w stacjonarnym sklepie Unitrailer w Lublinie.

Sklep Unitrailer w Lublinie – zajrzyj, jeśli potrzebujesz przyczepy

Marka Unitrailer od lat związana jest z Lublinem. To właśnie tu mieści się fabryka przyczep i akcesoriów, w której powstają wysokiej jakości produkty tej firmy. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Lublinie, przy ul. Budowlanej 30 mieści się sklep stacjonarny Unitrailer. To południowe obrzeża Lublina, dzielnica Wrotków. Jeżeli chcesz przed zakupem sprawdzić jakość przyczep Unitrailer i obejrzeć je na własne oczy nim zdecydujesz się na konkretny model, warto pojawić się właśnie tu! Oprócz przyczep w sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, takich jak koła, felgi, opony, oświetlenie, zaczepy i urządzenia najazdowe, pasy transportowe, osie, elementy zawieszenia, skrzynki narzędziowe czy w końcu części zamienne do przyczep.

Same przyczepy zaś charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością, trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Dzięki przyczepie marki Unitrailer na pewno dobrze wykonasz swoje zadanie, nieważne czy jest nim przewiezienie narzędzi, mebli, motocykla czy sadzonek. W sklepie przy ulicy Budowlanej 30 w Lublinie znajdziesz przyczepy w wielu kształtach i rozmiarach, zarówno z plandeką, jak i bez niej.

Przyczepy i akcesoria najlepszej jakości w sklepie Unitrailer w Lublinie

Firma Unitrailer może pochwalić się posiadaniem certyfikatu spełniania norm ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu przyczep samochodowych. Oznacza to, że produkty tej marki to najlepsza jakość. Przyczepy są w pełni ocynkowane, mają zabezpieczenia antykradzieżowe i pokrywę aluminiową. Sklep dorzuca również do nich kliny pod koła. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą jest szeroki wybór, ale o zakresie asortymentu najlepiej przekonać się samemu odwiedzając lubelski sklep. Dotyczy to zarówno samych przyczep, jak i akcesoriów i części zamiennych. Jeżeli Twojej przyczepie coś się stało, przy ul. Budowlanej z pewnością znajdziesz sposób, aby ją naprawić!

Darmowy punkt odbioru przyczep w Lublinie

Interesującą opcją jest możliwość darmowego odbioru przyczepy w sklepie stacjonarnym Unitrailer przy ulicy Budowlanej 30. To bardzo proste: najpierw wchodzisz na stronę https://unitrailer.pl/pol_m_Przyczepki-samochodowe-196.html i wybierasz interesującą Cię przyczepkę. Przy wyborze dostawy zaznaczasz darmowy odbiór osobisty i określasz najlepszy dla siebie punkt odbioru (oprócz sklepu w Lublinie punkty są również w Warszawie, Szczecinie i Poznaniu). Po kilku dniach przyczepa powinna czekać na Ciebie w wybranym punkcie, np. w tym przy ulicy Budowlanej 30 w Lublinie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wysokiej jakości przyczep marki Unitrailer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *