Lubisz escape roomy i adrenalinę? Dom strachu Ciemno to coś dla Ciebie!

escape roomy

Zastanawiacie się, co dom strachu może łączyć z escape roomem? Wbrew pozorom escape roomy i domy strachu mają ze sobą wiele wspólnego. Dom strachu to rodzaj atrakcji turystycznej, której celem jest ucieczka z pokoju lub innego miejsca, w którym jest się uwięzionym. Przygotowane pokoje zagadek i scenariusz dają naprawdę wiele funu.  Dodatkowym atutem wyróżniającym ją na tle innych escape roomów jest adrenalina, jaką dostarcza efekt strachu. Kto by pomyślał, że jeden z najciekawszych domów strachu może znajdować się w Lublinie. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym miejscu? Zapraszamy do lektury!

Jakie atrakcje i pokoje czekają na was w Ciemno Lublin?

W domach strachu gracze mają ograniczony czas na rozwiązanie zagadek i ucieczkę. Przygotowane atrakcje często są tematyczne. Ich celem jest sprawienie, aby gracze czuli się jak bohaterowie filmów przygodowych lub horrorów.
Dom strachu Ciemno to nowy i unikalny dom strachu w Polsce, który oferuje niesamowite doświadczenie dla miłośników escape roomów i adrenaliny. Właściciele przygotowali dla was trzy poziomy strachu:

  • Fun (easy)– zabawa dla rodzin z dziećmi od 13 lat, przejście tego etapu nie powinno sprawić nikomu żadnego problemu.
  • Fear (normal)– zabawa dla osób, które lubią się bać, ale jest to ich pierwsza wizyta w domu strachu. Dostępny od 16 lat.
  • Pain (hard) – dla prawdziwych twardzieli i wytrawnych graczy. Dostępny tylko dla dorosłych.

Oprócz trzech poziomów „trudności” klienci escape roomu ciemno mają do wyboru również specjalnie przygotowany scenariusz fabularny „Zagubiony Kufer”. Jest to przygoda przygotowana dla od 2 do 6 osób. Jeśli uda wam się rozwiązać zagadkę i odnaleźć tytułowy zaginiony kufer to oprócz wyśmienitej zabawy czekają na was wyjątkowe nagrody dla każdego z graczy.

A może impreza? Dowiedz się jakie imprezy możesz zorganizować w escape roomie Ciemno.

Dom strachu ciemno oprócz ciekawych pokoi, zagadek i scenariuszy dla graczy przygotował ofertę imprez.

  • Jeśli z grupą znajomych lubicie klimat strachu, możecie zorganizować tu urodziny jednego z kumpli.
  • Chcecie ostro wystraszyć przyszłego Pana Młodego lub Pannę Młodą? Zorganizujcie im w Ciemno wieczór kawalerski i panieński.
  • Lubicie szalone integracje firmowe? To miejsce z pewnością jest dla was.

Dom strachu ciemno oferuje świetną zabawę i miło spędzony czas. Przygotowane pokoje zagadek oraz ciekawe i podnoszące adrenalinę scenariusze z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

Gdzie znajduje się dom strachu Ciemno w Lublinie?

Oferta Ciemno w Lublinie to coś, co zainteresuje jednakowo fanów domów strachu oraz escape roomów. Specjalnie stworzone pokoje zagadek oraz scenariusze gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. Jeśli jesteście zainteresowani, nie czekajcie i dzwońcie, by zarezerwować przejście – https://ciemno.eu/rezerwacje/. Dom strachu Ciemno znajduje się w Lublinie przy ul. Spółdzielczości Pracy 32 na pierwszym piętrze popularnej Galerii Olimp.

Szukasz innej rozrywki w Lublinie? Poszukaj w kategorii rozrywka.