Szkoły jazdy w Lublinie – zobacz ranking szkół jazdy według opinii Google

Szkoły jazdy w Lublinie

Zapis na kurs prawa jazdy to droga do niezależności oraz wygody. Podnosimy przez to również swoje kompetencje na rynku pracy, ale nie tylko – często jest to spełnienie wieloletnich marzeń. Udając się na kurs do szkoły jazdy, ważne jest dla nas indywidualne podejście instruktora oraz jego profesjonalizm. Stawiamy również na rodzaje oferowanych kursów, ale także na lokalizację ośrodka szkolenia kierowców – blisko pracy, domu lub z dobrym dojazdem komunikacją miejską – póki jeszcze jesteśmy od niej zależni. 

Szukasz dobrej szkoły jazdy w Lublinie? W rankingu szkół jazdy w Lublinie wzięliśmy pod uwagę zarówno ocenę końcową Google, jak i ilość opinii.

Rally. Ośrodek szkolenia kierowców 4,8⭐ (1014 ocen)

ul. Krakowskie Przedmieście 2

Plac manewrowy: ul. Dworcowa 11

Szkoła z Lublina działająca od 2006 roku. Przez lata, szkoła z logiem żółwia wyszkoliła ponad 10.000 absolwentów. Oferuje szeroki wybór kursów kategorii A oraz B, często z możliwością wykupienia korzystnego pakietu. Dysponuje jedną z większych flot pojazdów do kursu prawa jazdy kategorii B oraz A. 

“Uniwersytet Jazdy” Łukasz Czajka Ośrodek Szkolenia Kierowców 4,9⭐ (381 ocen)

ul. Aleje Racławickie 8/U20

Szkoła oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Dodatkowo, na stronie internetowej posiada zakładkę „Jak zacząć?” z dokładnym poradnikiem dla osób idących pierwszy raz na kurs. Jest to udogodnienie dla początkujących, gdyż pomaga uporządkować wiedzę, przygotować niezbędne dokumenty i uświadamia, czego możemy się spodziewać. Szkoła też informuje, że jej instruktorzy mają dużą wiedzę i równie duży zapas cierpliwości.

Nauka Jazdy MILA 4,9⭐ (370 ocen)

ul. Probostwo 4

Plac manewrowy: ul. Grygowej 23

Szkoła jazdy z Lublina z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferująca kursy prawa jazdy kategorii B, C oraz C+E. Ma w swojej ofercie również kurs na wózki widłowe oraz kurs na instruktora. Szkoła stawia na miłą atmosferę, indywidualne podejście do kursanta i lekcje od profesjonalistów. Uczy nie tylko przepisów prawa ruchu drogowego, ale także przestrzegania panujących tam zasad kultury.  

Szkoła jazdy iDrive 4,8⭐ (257 ocen)

ul. Obrońców Pokoju 15

Szkoła, stawiając na jakość, zbudowała zespół złożony z doświadczonych instruktorów, odpowiednio przekazujących wiedzę i stosujących indywidualne podejście do ucznia. Opracowała również metody dydaktyczne, które umożliwią przyszłemu kierowcy sprawne poruszanie się po drogach bez stresu. Oferuje kursy jazdy kategorii B, C, C+E oraz na kierowcę zawodowego.

OSK Władcy Dróg 4,9⭐ (244 oceny)

ul. Nałęczowska 30/32

Szkoła jazdy z Lublina dba o kursanta nie tylko podczas nauk, ale także załatwia formalności związane
z egzaminem i rezerwuje wybrany przez uczestnika termin. Składa się z zaangażowanych
i wyspecjalizowanych instruktorów. Oferuje kursy kategorii B oraz A. Od lat zajmuje topowe miejsca
w rankingu zdawalności lubelskich szkół jazdy.

Kulka Ośrodek Szkolenia Kierowców 4,8⭐ (185 ocen)

ul. Hutnicza 30

Oferuje szeroki zakres kategorii: B, C, D, C+E, B+E oraz motocykle. Proponuje również kursy kwalifikacji wstępnej do przewozu rzeczy lub osób, kursy dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne oraz kursy zawodowe. Szkoli także przyszłych instruktorów. Szkoła proponuje także bony podarunkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższych. 

Nauka Jazdy OSK Efekt 4,8⭐ (169 ocen)

ul. Leszczyńskiego 15/2

OSK EFEKT to połączenie wiedzy, niezawodnych maszyn i doskonaleniu praktyki. Ma w swojej dużej ofercie kursy kategorii: AM, A, A2, A2, B, C, D, C+E, B+E oraz T, a także kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych, kurs przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) czy kurs poszerzający kwalifikacje zawodowego kierowcy o możliwość załadunku towarów (HDS). Nie możemy pominąć także kadry instruktorskiej, prowadzącej kursanta w sumienny sposób.

OSK DARIO 4,9⭐ (158 ocen)

ul. Matki Teresy z Kalkuty4D

Plac manewrowy: ul. Mełgiewska 16D

OSK Dario to firma rodzinna istniejąca od 1999 roku. Oferuje kurs prawa jazdy kategorii B. Świetne metody nauczania to efekt wieloletniego doświadczenia firmy. Instruktorzy to doskonali, wyrozumiali fachowcy dbający o przyjazną atmosferę, wymagający, ale jednocześnie cierpliwi. Wiedzą, jak ważne są warunki zarówno podczas przygotowywania do egzaminu, jak i podczas trwania jazdy. Szkoła dysponuje pojazdami takimi, na jakich zdawany jest egzamin w WORD. 

Szkoła Jazdy Auto Holik 5,0⭐ (154 oceny)

ul. Głęboka 8A

Szkoła jazdy w Lublinie oferująca nie tylko kursy prawa jazdy kategorii A oraz B, ale także inne kursy zawodowe takie jak wózki widłowe, HDS, żurawie i podesty ruchome. Posiada również nowoczesne metody nauczania takie jak symulator jazdy. Kursant ma również do wyboru dużą ilość pojazdów do nauki.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Drift 4,9⭐ (78 ocen)

ul. Lubartowska 24

Szkołę tworzą instruktorzy wykształceni nie tylko z zakresu nauki prawa jazdy, ale także z przeszkoleniem pedagogicznym i doświadczeniem w pracy z osobami niedosłyszącymi. Uczą jazdy praktycznej
w profesjonalny sposób, udzielając dodatkowych porad, które mogą przydać się w przyszłości. Podczas wykładów i jazd panuje przyjazna atmosfera, a wykładowcy są cierpliwymi i wyrozumiałymi osobami. Oferuje kurs prawa jazdy kategorii B.

Poszerzasz swoje kompetencje zawodowe? Warto zrobić to poprzez naukę języka. Zobacz informacje o szkołach językowych w Lublinie